Samen zijn wij het Grotius!

TTO

Openbaar voortgezet onderwijs Delft

Aart van der Leeuwlaan 12 | 2624 LD Delft | tel. 015 - 8 000 000

Klassen en mentoren praktijkonderwijs

schooljaar 2016-2017

 

Mentoren:

 

Klas Mentor (afkorting E-mail

 

1pa

 

Mw. E. Richel (RIC)    

 

e.richel@grotiuscollege.nl    

 

1pb

 

Mw. A. Rambaran (RAM) 

 

a.rambaran@grotiuscollege.nl

 

2pa  

 

Mw. R. Suiker (SUE)

 

r.suiker@grotiuscollege.nl

 

2pb

 

Dhr. R. Bronnewasser (BRW)

 

r.bronnewasser@grotiuscollege.nl

 

3pa

 

Mw. M. Toussain (TOU) 

 

m.toussain@grotiuscollege.nl

 

3pb

 

Mw. E. Alkema

 

e.alkema@grotiuscollege.nl

 

4pa

 

Mw. E. van Laak (LAK)

 

e.vanlaak@grotiuscollege.nl

 

4pb

 

Mw. E. ter Weele (WEE), voorlopig 

 

e.terweele@grotiuscollege.nl

 

5pa 

 

Mw. S. Ouddouche (OUD) 

 

s.ouddouche@grotiuscollege.nl    

 

5pb

 

Dhr. T. Kremer (KRE)

 

 

t.kremer@grotiuscollege.nl

 

Entree

 

Mw. K. Remmers (REM)

 

k.remmers@grotiuscollege.nl

 

 

Coördinatoren:

 

Onderbouw Mw. E. Richel (RIC) e.richel@grotiuscollege.nl             

 

Bovenbouw

 

Mw. E. ter Weele (WEE)

 

e.terweele@grotiuscollege.nl

 

   

Docenten:

 

 

Beeldende Vorming 1p  

 

Mw. B. Terstappen (TER)                              

     

b.terstappen@grotiuscollege.nl

 

Textiel 3p  

 

Mw. B. Terstappen (TER)

 

b.terstappen@grotiuscollege.nl

 

Verzorging 1p/2p/3p/4p/5p 

 

Hr. S. Trautmann (TRA)   

 

s.trautmann@grotiuscollege.nl

 

Lichamelijke oefening  

 

Hr R. Slaa (SLA)

 

r.slaa@grotiuscollege.nl

 

Techniek 1p 

 

Mw. E. van Laak (LAK)                                

 

e.vanlaak@grotiuscollege.nl

 

Techniek 2p/3p/4p/5p   

 

Hr. E. van Hagen (HAG)

 

e.vanhagen@grotiuscollege.nl

 

Consumptief/

HMW 2p/3p   

 

Hr. B. Vissers (VIE)   

 

b.vissers@grotiuscollege.nl

 

HMW 5p

 

Hr. S. Priem (PRI) 

 

s.priem@grotiuscollege.nl

 

PDT (Detail) 3p/4p/5p 

 

Mw. R. Suiker (SUE)

 

r.suiker@grotiuscollege.nl

 

Rots en Water 1p

 

Hr. R. Slaa (SLA)

 

r.slaa@grotiuscollege.nl

 

Informatiekunde    

 

Hr. P. Koogje (KOO) 

 

p.koogje@grotiuscollege.nl



Ondersteuning 5p   

 

Mw. E. ter Weele (WEE) 

 

e.terweele@grotiuscollege.nl

 

                                                                                                          

 

Onderwijs Ondersteunend:

 

Maatschappelijk werk Hr. R. Rietdijk (RIE)   r.rietdijk@grotiuscollege.nl
Zorgcoördinator   Hr. R. Rietdijk (RIE)  r.rietdijk@grotiuscollege.nl
Psycholoog Mw. C. de le Cluse (CLU) c.delecluse@grotiuscollege.nl
Administratie  Mw. C. Ende (END)  c.ende@grotiuscollege.nl
Conciërge Hr. L. Eekhout (EEK)  l.eekhout@grotiuscollege.nl
Groen/Interne Stage Hr. H. Stakelbeek  h.stakelbeek@grotiuscollege.nl
Interne stage/ Onderwijsassistent   Mw.  N. Kluijt (KLT)   n.kluijt@grotiuscollege.nl